شرکت نوید وصال ایرانیان (NWI) مجموعه ای متشكل از افرادي با سوابق و توانمنديهاي مختلف در زمینه مخابرات مي باشد كه در سال 1388 به منظور توسعه و اجراي انواع پروژه هاي مخابراتي در سراسر كشور تاسيس گرديد.
هدف ما  تامين خدمات و تحويل پروژه ها با كيفيت مورد رضايت مشتري (اپراتورها و شركت هاي بین المللی تولید کننده تجهيزات مخابراتی ) مي باشد.

سیاست های شرکت

تعهد  نوید وصال ایرانیان بعنوان یک شرکت خدماتی مخابراتی و پیمانکاری, خود را متعهد به انجام فعالیت های جدید و به روز بر اساس رضایت مشتری می داند.
ماموریت  تلاش گسترده برای رسیدن به بالاترین درجه کیفیت در زمینه مخابرات از اهداف اصلی شرکت و تامین رضایت مشتری با به کار گیری عملکرد خوب  ,ارزش ها, ابتکار عمل و تخصص لازم.
مجموعه به روز و پیشرفته پیشرفت دائمی برای به روز بودن با آخرین تکنولوژی، توانائی فنی، آخرین تخصص ها از طریق کار کردن با دستگاه های جدید و به کار گیری نیروهای زبده برای رسیدن به نتیجه مورد رضایت مشتری.
خدمات  علاوه بر ارائه تعداد متنوع خدمات مخابراتی , شرکت نوید وصال ایرانیان دارای منابع انسانی کار آزموده و متخصص در زمینه های مختلف می باشد که خدمات جامع و فراگیر و بهره گیری از این نیروهای انسانی در پروژه های مختلف را به مشتری  ارائه می دهد.
مسئولیت قبول مسئولیت در مورد تحویل و ارائه خدمات برای رضایت مشتری.
راه ما با پیشرفت تکنولوژی , شرکت NWI قابلیت های فنی خود را گسترده تر کرده  و با اتخاذ استراتژی های جامع و پیشرفته  می تواند همواره خدمات مورد نظر مشتری را ارائه دهد.